Ognapaşi Misalepe

Qoropeli Mak’itxalepe;

K’ont’akt’i oxvenu na ginonan ognapape şeni, entepeşi nişanepe k’ala, elek’t’ronik’uri adresi (kolkhoba.org@gmail.com) çkinişa mesaji memincğonit do çkin tkvanda megişvelat…

MADULYE NA GORUPAN :

MGP001
K’ampaniya çkinişa sek’ret’eroba do maxesap’oba na axvenasinon minimalurot liseşen gamaxtimeri, p’rezent’abuluri do dinamik’uri 19 (Vit’oçxoro) 3’anaşen 30 (Eçdovit) 3’anaşa k’onari, 1.Leventis na xen timandiloni ar p’ersoneli igoren.

MGP002
Gamaçamuşi tecruboni, 3o3ialuri k’ont’akt’i muşi menceloni, dik3ia muşi k’ap’et’i na ren, mendra noğapeşa oxtimuşa mani na var uğun tip’ap’axoni ar mabazare bgorupt.

DULYA NA GORUPAN :

DGN001
“E” k’lasoni mangana oxmaruşi lisansi miğun. Xut 3’anoni tecrubeten xususi memanganoba oxvenu şeni k’amp’aniyapeşen dulya bgorup.

DGN002
İstanbulişi Universit’et’işi - Nç’aralobaşi Fak’ult’et’işi - Rusuli Nena Do Nç’aralobaşi Dep’artmanişen lisansuri dip’lomaten gamaxtimeri vore. Galeni ticaretişi firmas oxandu şeni sakvari bgorup.

DERSİ NA MEÇAPAN :

DMC001
Maartani doguroni do liseşi mamgurepes Germanuli nenaşi dersepe niçinen.

GAMAÇAMONİ MANGANAPE :

GNM001
Mance muşişen Anadoli mark’oni, 1971 modeloni mangana 2.500 liraşa gamaçamoni ren.

OKİRONİ BİNAPE :

OKB001
Mance muşişen okironi mağazape. Beyoğlişi raionis do İstiklalişi şaras.

GAMAÇAMUŞİ OXOREPE :

GCX001
Avcilar Ambarlis 3’alentunaş k’ele zoğa do jilentunaş k’ele germa manzaroni, 1998-şi 3’anas noxvene, ç’eri muşi dublek’soni, mteli ark’it’ekt’uri etudepe muşi xveneri villa astaxolo gamaçamoni ren. Zelzele k’ala çkar p’roblemi var uğun. Pasi muşi 250.000 Amerik’anuli dolari ren.

GAMAÇAMUŞİ LET’APE :

GCL001
Çatalcas fabrik’a oxvenu şeni p’lani do p’roget’i xaziri na uğun, 10.000 met’rok’vadroni p’arseloni let’a gamaçamoni ren. 1.000.000 $ geç’areloni, kiralobaş agentişen.

GAMAÇAMUŞİ MUTXANEPE :

GMT001
Majurani xeşen gamaçamoni dolokunu onaxuşi makina. Dido paği do çkar ok’oxveri na va ren.

GMT002
Çinoberi ar mxat’xar koçişi noxant’e “ Ginz’e Gza “ coxoni tablo astaxolo gamaçamoni ren.


MEGABRE NA GORUPAN :

MGB001
Jur biç’i do ar k’ulani beroni, kimoli muşi limas ğureli, 60 (sumeneç) 3’aneri ar oxorca vore. Pensioneri na ren, oxori do mangana na uğun, berepe muşi k’ala na var xen ar koçi k’ala okimocu minon.

MGB002
Anadolişi lises maartani k’lasis mamgure vore. Op’rakt’iku şeni İnglizuri nena na uçkin Mitxanepe k’ala megabroba oxvenu minon. K’alenderişi Avni

GONDUNUŞİ AMBAREPE :

GOB001
SSK do İŞKUR-işi minobaşi k’artepe çkimi gomdini, amuşk’ule hukmi var uğun. Dursunişi Faik’i

İlan Örnekleri

Sevgili Ziyaretçiler;

Bağlantı kurmak istediğiniz ilanlar için, rumuzları ile birlikte elektronik postamıza ilan vernek için tıklayın ve bir mesaj gönderin ki size yardımcı olalım…

PERSONEL ARAYANLAR:

MGP001
Şirketimize sekreterlik ve muhasebecilik yapabilecek minimum lise mezunu, prezentabl ve dinamik, 19 yaşından 30 yaşına kadar, 1.Levent’te ikamet eden bayan personel aranıyor.

MGP002
Satış tecrübeli, sosyal ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün olan, uzak şehirlere gitme engeli bulunmayan bay pazarlamacı arıyoruz.

İŞ ARAYANLAR:

DGN001
“E” sınıfı sürücü ehliyetim var. Beş yıllık tecrübem ile özel şoförlük yapmak için şirketlerde iş arıyorum.

DGN002
İstanbul Üniversitesi – Edebiyat Fakültesi – Rus Dili ve Edebiyatı Bölümünden lisans diploması ile mezunum. Dış ticaret firmasında çalışmak için iş arıyorum.

DERS VERENLER:

DMC001
İlköğretim ve lise öğrencilerine Almanca dersleri verilir.

SATILIK ARAÇLAR:

GNM001
Sahibinden Anadolu marka, 1971 model araç 2.500 liraya satılıktır.

KİRALIK BİNALAR:

OKB001
Sahibinden kiralık mağazalar. Beyoğlu bölgesinde ve İstiklâl caddesinde.

SATILIK EVLER:

GCX001
Avcılar Ambarlı’da güney cephesi deniz ve kuzey cephesi orman manzaralı, 1998 yılı yapımı, dubleks çatılı, bütün mimari etütleri yapılmış villa acilen satılıktır. Deprem açısından hiçbir sorunu yoktur. Fiyatı 250.000 Amerikan dolarıdır.

SATILIK ARSALAR:

GCL001
Çatalca’da fabrika yapmak için planı ve projesi hazır olan, 10.000 metre kare parselli arsa satılıktır. 1.000.000 $ tutarlı, emlâk bürosundan.

SATILIK EŞYALAR:

GMT001
İkinci el satılık çamaşır yıkama makinesi. Çok temiz ve hiç tamir görmemiş.

GMT002
Tanınmış bir ressam tarafından çizilmiş “ Uzun Yol “ isimli tablo hemen satılıktır.

ARKADAŞ ARAYANLAR:

MGB001
İki erkek ve bir kız çocuklu, kocası savaşta ölmüş, 60 yaşında bir kadınım. Emekli olan, evi ve arabası bulunan, çocukları ile oturmayan bir adamla evlenmek istiyorum.

MGB002
Anadolu lisesinin birinci sınıfında öğrenciyim. Pratik yapmak için İngilizce bilen kimselerle arkadaşlık yapmak istiyorum. Avni Kalenderoğlu

KAYIP İLANLARI:

GOB001
SSK ve İŞKUR kimlik kartlarımı kaybettim, bundan sonra hükmü yoktur. Faik Dursunoğlu